Biura i lokale

Proponowane przez nas lokale usytuowane są w dwupiętrowym, kameralnym budynku, który zlokalizowany jest przy ulicy Wrocławskiej 18 w Długołęce. Na trzech kondygnacjach znajdują się komfortowe powierzchnie biurowo-usługowe, które z łatwością można zaadaptować do indywidualnych potrzeb firmy. Budynek ten zapewnia idealne warunki pracy.

W naszej ofercie dostępnych jest 28 lokali o powierzchni od 9,90 m2 do 84,23 m2. Dzięki tak zróżnicowanej powierzchni tworzą one przestrzeń, zarówno dla małych jak i dużych najemców.

Na parterze zaprojektowanych zostało 9 lokali o powierzchni od 12,96 m2 do 84,23 m2, trzy z nich posiadają niezależne wejście, przeznaczone tylko i wyłącznie dla tych lokali.

Pierwsze piętro składa się z 13 lokali o powierzchni od 9,90 m2 do 31,17 m2.

Na drugim piętrze znajduje się 5 lokali o powierzchni od 14,84 m2 do 40,12 m2.

Budynek łączy w sobie nowoczesność, prestiż oraz dowolność aranżacji wnętrz. Lokale wyróżniają się ciekawą architekturą i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, dzięki czemu doskonale nadają się do stworzenia w nich siedziby lub oddziału firmy, które będą świetną wizytówką jej działalności.

NAJWIĘKSZE ATUTY NASZEJ INWESTYCJI:

 • bardzo dobra i znana lokalizacja,
 • doskonała komunikacja miejska i samochodowa z Wrocławiem,
 • lokale o wysokim standardzie wykończenia,
 • trzy kondygnacje budynku stwarzają możliwość powstania mini centrum usługowo-handlowego w Długołęce i koncentrację w jednym miejscu wielu uzupełniających się działalności gospodarczych, które swoją różnorodnością mogą być bardzo atrakcyjne dla potencjalnych kupujących i ludności Długołęki,
 • bezpłatny, ogólnodostępny parking w pobliżu budynku.

Wrocławska 18 to znakomite miejsce na biznes, dobra funkcjonalna architektura, szerokie możliwości adaptacyjne i świetna lokalizacja – 14 km od stolicy Dolnego Śląska Wrocławia.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Obecnie przeprowadzane są prace remontowe mające na celu stworzenie obiektu biurowo-usługowego, przy ich realizacji stosowane są popularne rozwiązania techniczne oraz dobrej jakości materiały wykończeniowe, które z pewnością zagwarantują komfortowe warunki użytkowania oraz bezpieczeństwo. Lokale są przestronne, jasne, o doskonałej ekspozycji światła dziennego, dzięki czemu pozwalają zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Standard wykończenia lokali obejmuje m.in.:

 • drzwi wejściowe do lokali antywłamaniowe,
 • ściany i sufity szpachlowane i malowane na biało,
 • posadzka betonowa (parter) lub panele podłogowe (1 i 2 piętro),
 • instalacja elektryczna rozprowadzona w ścianach i sufitach wraz z osprzętem,
 • do każdego z lokali doprowadzona instalacja telewizyjna oraz internetowa,
 • stolarka okienna pcv (okna rozwierne i uchylno-rozwierne),
 • parapety pcv.

Na uwagę zasługuje także wykończenie części wspólnych budynku. Klatki schodowe wykończone zostały z najwyższej jakości, polerowanych płytek granitowych, a balustrady schodowe ze stali dwukrotnie zabezpieczonej powłoką antykorozyjną oraz malowane. Oświetlenie części wspólnych wyposażone jest w czujniki ruchu. W częściach wspólnych znajdują się także 4 ogólnodostępne łazienki z dostępem z korytarza.

Budynek wyróżnia się ciekawymi rozkładami architektonicznymi, funkcjonalnością oraz efektywnym układem pięter, dzięki czemu z pewnością przyciągnie uwagę wielu klientów, w tym wymagających i ceniących sobie wysoką jakość usług.

Termin zakończenia prac remontowych w budynku 4 kwartał 2014r.