Lokalizacja

Sprawdź nasze lokalizacje na Google Maps:

Pokaż Wileńska Business Garden na większej mapie.
Legenda

Budynek usytuowany jest na działce nr 8/12, która położona jest w Oleśnicy przy ulicy Wileńskiej 31, działka posiada powierzchnię 5 073,00 m2, zabudowana jest ona budynkiem trzykondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 2 925,00 m2.

Usytuowanie obiektu przy ulicy Wileńskiej pozwala odnaleźć ciszę i spokój, natomiast bliskość centrum i dobra komunikacja zapewniają szybkie dotarcie do miejsca pracy, szkoły i sprawnego załatwienia codziennych spraw. Obiekt umiejscowiony jest w bliskiej odległości od Rynku, w sąsiedztwie obiektów użyteczności publicznej takich jak: Urząd Miasta, Urząd Skarbowy, Gimnazjum – do którego uczęszcza 500 uczniów, nowo powstałego Osiedla, – gdzie obecnie mieszka 450, a docelowo zamieszkać ma 1080 mieszkańców, nowoczesnego kompleksu sportowo-basenowego, Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu, a także licznej zabudowy jednorodzinnej.

Dodatkowo położenie obiektu zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, znajdującego się zaledwie 2 km oraz inwestycji oraz dogodny dostęp do sieci komunikacji miejskiej. Dzięki temu każdy klient oraz najemca będzie miał zapewnioną optymalną komunikację nie tylko z centrum Oleśnicy, ale także z Wrocławiem.

Warto podkreślić także fakt, że Wileńska Business Garden to obiekt, który znajduje się w najbliższej odległości od oleśnickiej strefy obejmującej 13,45 ha ziemi w ramach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”, a także w pobliżu miejsca, gdzie zostanie reaktywowany oleśnicki port lotniczy.

Niezwykle istotne jest także to, że Oleśnica położona jest w pobliżu jednego z największych podwrocławskich węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu z łatwością dojedziemy do centrum Wrocławia, jak do jego obwodnicy i autostrady A4.